Polepy aut Brno - výroba reklamy na automobil Brno


Hledáte účinnou reklamu? Polep Vašeho automobilu reklamou je vyníkající způsob, jak zviditelnit Vaši firmu nejen po Brně, ale i po celé ČR, prostě kdekoli, kam Váš vůz dojede.

 

polep-aut-signmakingNávrhy a realizace signmakingu
- signmaking a reklama

Zpracujeme Vám grafický návrh polepu Vašeho automobilu a po jeho odsouhlasení a výrobě reklamy - ať už řezané grafiky či tištěné grafiky digitálním tiskem - ji aplikujeme na Váš vůz.

Výhodou polepů aut je využití jejich plochy a působení v široké oblasti. Váš automobil může být polepen plotrovanou grafikou nebo samolepící folií s digitálním tiskem téměř na všech jeho částech. Jde o ideální řešení jak pro jednotlivce tak i pro firmy a jejich jednotný korporátní vzhled vozidel, pro celoplošnou reklamu. Pro vnější polep aut volíme víceleté folie, které jsou díky dlouhé životnosti pro toto použití vhodnější.

 

 

 

 

 

Realizujeme grafické návrhy a polepy aut, které nikdo nepřehlédne! Váš automobil se stane Vaší mobilní reklamou.

 

Nabízíme návrhy a realizace signmakingu, polepů aut, grafické návrhy a výroba autoplachet ale i např. výloh, atd. Máme zkušenosti v aplikaci jak tištěné grafiky, tak i řezané grafiky. Polepit auto je možné i odrazovými fóliemi, další možností je nanést magnetické fólie s polepem.

Nápaditý polep automobilů je velmi účinná forma reklamy.  

 

Výhody polepů aut

  • atraktivní reklama
  • neplatíte za reklamní plochu
  • reklamní polep chrání lak automobilu
  • reklama na autech má širokou působnost
  • účinná mobilní reklamní plocha.