Tvorba eshopu Brno - internetové obchody na míru Brno


Začínáte podnikat a potřebujete vytvořit kvalitní eshop? Nejste spokojeni s Vaším zastaralým eshopem a potřebujete změnu? Obraťte se na nás. Najdeme řešení pro každého.

 
Alli eshop logo

Nabízíme profesionální řešení pro Vaše obchodování na internetu - systém Alli eShop+.

Navrhneme grafiku a vytvoříme pro Vás internetový obchod na míru. Internetový obchod je dodáván s kompletní administrací všech částí obchodu.

Díky našemu systému můžete Váš internetový obchod provozovat komfortně a efektivně.

Sami se přesvědčíte, že spravovat eshop může být snadné a zvládne to každý. Zvolte pro svůj eshop moderní a uživatelsky příjemný administrační systém. Náš administrační systém Vám usnadní život a pomůže se správou Vašeho internetového obchodu. Vyřízení objednávky a odeslání emailu s informací o stavu objednávky, vygenerování faktury – nejen tyto úkony lze provést snadno a rychle 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najdeme řešení pro každého
Alli eShop+ je internetový obchod na míru

Alli eshop Plus je moderní redakční systém pro internetové obchody. Tvorba internetových obchodů se systémem Alli eShop Plus dovoluje vytvořit eshop přímo na míru klientovi. Alli eShop Plus je modulární systém, který ale není zdaleka uzavřený - upravíme, případně rozšíříme jej tak, aby finální e-shop splňoval požadavky zákazníka na druh prodávaného sortimentu a cílovou skupinu. 

Výhodou tedy je, že platíte pouze za funkce, které si zvolíte. Konfiguraci e-shopu si můžete kdykoliv změnit. Administrace eshopu je snadná a intuitivní -  zvládne ji hravě každý.

 

Funkcionalita je na prvním místě

Snažíme se nabídnout zákazníkům více, než konkurence. Na prvním místě je pro nás funkcionalita administračního systému - příjemné administrační prostředí přehledné menu, snadná a rychlá orientace.

 

Grafické rozhraní

Administrační systém Alli eShop+ je navržen s ohledem na maximální přehlednost. Jednotlivé funkce představují tzv. moduly - např. Zboží, Uživatelé, Objednávky nebo Způsob dopravy. Jednotlivé moduly lze nastavovat a dále rozšiřovat jejich funkce dle přání klienta.

Alli eShop+ je tedy ideální nástroj pro správu jednoduchých eshopů i obchodů pro pokročilé. Dáváme přednost řešením na míru, protože každý internetový obchod má jiné potřeby, prodává jiné zboží, má jinou cílovou skupinu.

 

Nejmodernější technologie
Sledujeme nejnovější technologie a Alli eShop+ zdokonalujeme a aktualizujeme, můžeme Vám tak nabídnout velkou škálu dostupných funkcí. Pokud pro Vaše podníkání potřebujete funkci, která není běžně používaná, je jen na nás, abychom ji pro Vás vytvořili.

 

Výhody systému Alli eShop+

  • Intuitivní ovládání eshopu bez znalosti programování
  • E-shopu na vlastní doméně
  • SEO nastavení
  • E-mailové notifikace
  • Modul pro statistiky tržeb e-shopu
  • Pohodlná správa objednávek
  • Nastavení individuálních slev pro skupiny zákazníků a pro zboží
  • A mnoho dalších funkcí ...